Правила

Що таке Лавандовий Гай

Лавандовий Гай – це найкомфортніше лавандове поле України з бездоганним сервісом. В 2017 році ми вперше відкрились для відвідувань, чим започаткували моду на лавандові фотолокації. В сезон 2022 року Лавандовий Гай наново відкривається після реконструкції.

Лавандовий Гай – це приватна територія площею 1 гектар, половина якої відведена під лаванду. Лавандові кущі віком від 4 до 8 років виглядають так, як на світлинах з полів Провансу. Територія спланована таким чином, щоб в кадр не потрапляли високовольтні опори, сараї, паркани, городи та інші елементи типового сільського пейзажу.

Лавандовий Гай – це позитивна казкова атмосфера, яка перетворює моделей на принцес.

Сезон роботи

Лавандовий Гай працює лише 4 тижні на рік під час цвітіння лаванди. Сезон гарного квіту лаванди в 2022 році починається 30 червня.

Тривалість цвітіння лаванди – 4 тижні. В перший тиждень квітка дуже ніжного бузкового кольору зі сріблястим відливом. В другий тиждень лаванда яскрава і соковита. На третій тиждень з’являються червонясті відтінки – лаванда починає відходити. На четвертий тиждень починають всихати перші квітки на лавандових квітконосах, додаючи сірі кольорові нотки.

Протягом дня лаванда також змінює свій колір в залежності від освітлення та вологості. Найбільш симпатичні кольори квітка показує в суху сонячну погоду. Зважайте на це, плануючи свій візит до нас.

Часи роботи

На протязі сезону Лавандовий Гай працює кожного дня від сходу до заходу сонця, тобто з 5:00 ранку до 21:00. За окремою домовленостю зйомки також можна проводити в нічний або сутінковий час.

Вартість оренди для проведення фотосесій

Одна година оренди Лавандового Гаю для проведення фотосесій в сезоні 2022 коштує 3000 гривень.

Що входить в вартість:

  • Виключене право користування всією територію в заброньований час
  • Гримерна кімната до Ваших послуг
  • Весь наявний реквізит та аксесуари (професійний екран від сонця, драбини, скамійки, велосипед, кошики, капелюшки, тощо)
  • Допомога хостес, в тому числі асистування під час зйомок
  • Чай, кава, вода, та інші смаколики в необмеженій кількості
  • Високошвидкісний WiFi на всій території
  • Величезний букет свіжої лаванди в подарунок

Зазначена ціна дійсна для груп кількістю до 7 (семи) дорослих. Якщо Ваша компанія більша за сім дорослих, кожен додатковий відвідувач сплачується додатково (+450 гривень).

Діти на зріст менше 110 см відвідують Лавандовий Гай безкоштовно.

Вартість оренди для інших заходів

Лавандовий Гай – це не тільки майданчик для фотосесій. Наша локація підходить для проведення тематичних заходів, церемоній, мастеркласів, тощо. Якщо ви плануєте організувати на нашій території свій захід, подзвоніть нам 066 609 3326. Ми зможемо проконсультувати, наскільки venue Лавандовий Гай відповідатиме Вашим потребам, і якщо так, то домовимось по ціні.

Бронювання

Для того, щоб забронювати час в Лавандовому Гаю, потрібно зателефонувати за номером 066 609 3326 в робочий час. Після бронювання голосом Ви отримаєте реквізити для сплати бронювання. Бронювання підтверджується 100% попередньою оплатою.

Якщо бронювання не буде сплачено протягом 4 (чотирьох) годин від отримання реквізитів на оплату, воно буде автоматично скасовано, заброньований час буде вивільнений для інших бажаючих.

Відміна броні і повернення попередньої оплати

Повертаємо попередню оплату, якщо ви не можете відвідати Лавандовий Гай за такими причинам:

  • Немає можливості робити зйомку, бо дощ
  • Немає можливості робити зйомку, бо температура повітря 15 градусів або нижче
  • Відмова від броні не пізніше ніж за дві доби до початку зйомки

Якщо відмова від броні за 1 добу до початку зйомки, але вивільнений час був проданий іншим бажаючим, так само повернемо гроші.

Повернення попередньої оплати за вирахуванням 3% (банківські комісії).

Тварини

Радо вітаємо відвідувачів разом із своїми домашніми улюбленцями. Власники тварин повністю відповідають за поведінку своєї собаки, киці, пандочки, чи крокодильчика. Власники самостійно і без зайвих нагадувань прибирають за своїми тваринами.

Бджоли

Під час квітіння над лавандою кружляє ду-у-у-у-же багато бджіл. Вони зайняті своєю справою, тому абсолютно безпечні для відвідувачів. Проте, не радимо їх чіпати, дратувати або відволікати від роботи – вони таке не люблять.

Якщо Вас раптом вжалить бджола, зверніться до хостес. Наша лавандова олія чудово знімає подразнення від укусів комах та вгамовує біль.

Фотографи

Ми не маємо штатних фотографів, але особисто знаємо багатьох митців. Профайли фотографів можна знайти за посиланням. Дивіться, обирайте, домовляйтесь.

Їжа та напої

Проносити їжу та напої в лавандові кущі дозволяється тільки якщо це є реквізитом для зйомки.

Чай, каву, воду, різні смаколики ми безкоштовно пропонуємо в нашому лоббі.

Як до нас дістатись

Власним автотранспортом – прямуйте на південь від Києва Одеською трасою за навігатором. Ми знаходимось за 38 км від КП. Відмітка в Google картах для навігатора.

Громадським транспортом – з Києва в Порадівку ходить пряма маршрутка. Відправляється від станції метро "Виставковий центр", посадка по вулиці Васильківській, на тому боці вулиці, де вихід з метро. Відправлення з Києва о 8:00, 10:40, 14:15, 18:30. Їхати до кінцевої зупинки (сільрада Порадівки). Від сільради до Лавандового Гаю – 1,3 км. Фото розкладу.

Також, від станції метро "Іподром" ходить маршрутка №172 Київ-Борова. Відправлення з Києва о 8:00, 9:00, 10:00, 12:00, 13:00, 15:00, 17:00, 18:00, 19:00 та 20:00. Посадка біля виходу з метро, який ближче до автостанції. Попросити водія зупинити на повороті на Порадівку, далі пішки. Від повороту на Порадовку до Лавандового Гаю – 2,4 км. Фото розкладу.

Від нас можна викликати Uber, Bolt, Uklon, або інші таксі – ми знаходимось в периметрі доступності основних сервісів. Найближчий локальний оператор таксі – "Десятка" в Василькові.

ЗАБОРОНЕНО

НЕ МОЖНА зривати або зрізати лаванду з кущів. Якщо Вам потрібен додатковий букет для зйомки або додому, його можна докупити на місці. Ми зберігаємо лаванду на кущах протягом всього сезону, щоб її могли побачити якомога більше відвідувачів.

НЕ МОЖНА пошкоджувати кущі – сідати в кущ, лягати на кущ, викопувати кущ, тощо. Пишні сукні та спідниці розміщуйте обережно. Лавандові кущі не витримують навали, легко ламаються і гинуть.

НЕ МОЖНА використовувати пух, конфетті, фарби Холі та інший подібний реквізит – його неможливо прибрати з квітучої лаванди.

НЕ МОЖНА використовувати фаєри, димові шашки, петарди – це дратує бджіл, і вони починають полювати на відвідувачів.